.

Witam serdecznie, nazywam się Angelika i chętnie zorganizuję Wasz wymarzony ślub i wesele! Planuję, Organizuję, Polecam, Edukuję, Pośredniczę, Stylizuję, Projektuję, Wyręczam, Naprawiam, Pilnuję, Dyscyplinuję, Doradzam, Uspokajam. Chcesz widzieć więcej? 3 etapy współpracy: konsultacja, omówienie budżetu, realizacja 🙂 Możliwość wyboru pakietu.  Pierwsza konsultacja gratis

Cześć,  fotografia to moja pasja  i jest dla mnie jak tlen, uczestnicząc w różnych warsztatach stale szlifuje swoje umiejętności, uwielbiam  fotografować  ludzi, w zdjęcia wkładam całe  serce . Zawsze daję z siebie 110%,  gdy coś się dzieje jestem w swoim żywiole i każde zdjęcie traktuje jak „te najważniejsze” szukając  perfekcyjnego ujęcia. Nic nie motywuje  mnie bardziej niż wasz uśmiech i zadowolenie !  Dołożę wszelkich starań by sprostać waszym oczekiwaniom. Pozdrawiam  i zapraszam do współpracy Sebastian.

Dzięki współpracy z Love Decorations, Wasz ślub i wesele z pewnością będą na ustach gości. Kreatywność i doświadczenie. Upiększymy najlepiej jak potrafimy Wasz wyjątkowy dzień. Niezależnie od tego czy będzie to ślub kościelny czy plenerowy oraz czy bawić będziecie się na sali bankietowej lub w modnej stodole, zadbamy o każdy szczegół dekoracji.

Kilka słów od Samo Sedno: Jeśli mamy zajęte, a szukacie dobrego zespołu, to polecamy Wam zespół Immunitet!